Курс 1USD = 39.28 UAH; 1EUR = 42.4 UAH

Механічні фільтри: разновиди

Вода, незалежно від того, з якого джерела вона видобувається, містить безліч нерозчинених частинок і забруднень. Щоб позбавити рідину від механічних суспензій використовують фільтр механічного очищення, який здатний прибрати з неї: іржу, пісок, мул та інші великі домішки, завдяки чому вода стає набагато чистішою і продовжується термін служби мембранних елементів, насосних систем, теплообмінників, градирень, форсунок та трубопроводів. . Найбільш поширеними механічними фільтрами є дискові та сітчасті. Ефективність цих нескладних та надійних фільтраційних систем приблизно однакова і залежить безпосередньо від умов, у яких вони використовуються.

Дискові фільтри: опис та типи

Найбільш затребуваною маркою дискових фільтрів вважається бренд Азуд (Azud). Ця група компаній займає у світі лідируючі позиції у галузі виробництва та впровадження дискової фільтрації. Фільтри цієї марки здатні видаляти з води різні частинки та домішки, розмір яких варіюється в діапазоні від 5 до 400 мкм. Однією з відмінних рис цих механічних фільтрів є їх висока тонкість фільтрації, яка досягається завдяки спеціальним канавкам певних розмірів, нанесених на міцні диски з полімеру, які є головним фільтруючим механізмом дискових фільтрів марки Azud, які бувають наступних типів:

з ручним промиванням;

напівавтоматичні чи автоматичні;

автоматичні – для використання при низькому тиску;

фільтр (дисковий) із спеціальної серії.

Загальними перевагами дискових фільтрів незалежно від того, до якої групи вони належать можна вважати такі:

висока ефективність;

простота в обслуговуванні;

зручні у ремонті;

мають міцний механізм і невеликі габарити;

мають високу продуктивність та підвищену брудоємність;

надійні та довговічні;

не схильні до впливу корозії.

Сітчасті фільтри

Не менш популярний і затребуваний механічний сітчастий фільтр заводу виробника «Яміт» (Yamit). Ціна його доступніша, ніж дискового і він також служить для очищення домішок механічного характеру. Сітчасті фільтри в залежності від типу мають осередки різного розміру і можуть видаляти нерозчинені частинки і забруднення, розмір яких перевищує 50 мкм. Вони поділені на такі групи:

фільтри-грязевики;

напівавтоматичні;

автоматичні з гідроприводом чи електроприводом;

фільтри високої продуктивності;

сітчастий фільтр, що служить для захисту насосів;

гідроциклони (пісколовки).

Якщо вам необхідно підібрати якісні та надійні механічні фільтри, купити їх можна в компанії Megaflow, яка за історію свого існування зарекомендувала себе, як надійного партнера, що продає фільтраційні системи відомих світових брендів.